Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Członkowie

 

Aktualizacja Grudzień 2015

 

Lista członków Lokalnej Grupy Działania ,,Zapilicze’’

Lp. Imię i Nazwisko Sektor Funkcja
1. Powiat Białobrzeski

Andrzej Oziębło

Publiczny Przewodniczący Rady Decyzyjnej
2. Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi

Mieczysław Danielewicz

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
3. Gmina Stromiec

Krzysztof Stykowski

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
4. Gmina Stara Błotnica

Marcin Kozdrach

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
5. Urząd Miasta i Gminy Wyśmierzyce

Marek Bielewski

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
6. Gmina Promna

Wojciech Nowak

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
7. Gmina Radzanów

Sławomir Kruśliński

Publiczny Członek Rady Decyzyjnej
8. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Teresa Gołębiowska

Publiczny Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
9. Rejonowa Rada Reprezentantów PCK

Stanisław Kośla

Publiczny Członek Stowarzyszenia
10. Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Białobrzegach

Paweł Grabarczyk

Społeczny Członek Stowarzyszenia
11. Klub sportowy ,,Błotnica’’

Piotr Kucharczyk

Społeczny Członek stowarzyszenia
12. Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Stary Kobylnik i Okolice ,,Nasza Wieś’’

Aneta Federowicz

Społeczny Członek stowarzyszenia
13. Gminny Klub Sportowy ,,Stromiec” Wiesław Nowak Społeczny Członek stowarzyszenia
14. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wyśmierzyckiej

 

Społeczny Członek Stowarzyszenia
15. Koalicja dla Młodych

 

Społeczny Członek Stowarzyszenia
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radzanowskiej

Aldona Rylska

Społeczny Członek Rady Decyzyjnej
17. OSP Przybyszew

Piotr Bandura

Społeczny Członek Stowarzyszenia
18. Cech Rzemieślników i Małych Przedsiębiorców

Justyna Kokieć

Społeczny Członek Rady Decyzyjnej
19. Miejski Klub Sportowy ,,Pilica’’

Tomasz Karoń

Społeczny Członek Stowarzyszenia
20. Katolickie Stowarzyszenie ,, Serca dla Serc ‘’

Ireneusz Gumowski

Społeczne Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
21. OSP Korzeń

Eugeniusz Gwiazdowski

Społeczne Członek
22. Koło Przyjaciół Harcerstwa

Irena Tomala

Społeczny Członek Stowarzyszenia
23. Roman Popowicz

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Rady Decyzyjnej
24. Paweł Syta

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
25. Izabela Dawidowska

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
26. Anna Kośla

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
27. Andrzej Tomczyk

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
28. Małgorzata Trześniewska

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
29. Grażyna Kazała

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
30. Wojciech Zbigniew Gruszczyński

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
31. Anna Zasławska

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
32. Jarosław Napiórkowski

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
33. Włodzimierz Jabłoński

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Komisji Rewizyjnej
34. Jan Piasek

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
35. Piotr Pawłowski

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
36. Agnieszka Pośnik Kamińska

Osoba fizyczna

Społeczny Skarbnik Zarządu
37. Bogumił Kołacz

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
38. Piotr Kacprzak

Osoba fizyczna

 

Społeczny Wiceprezes Zarządu
39. Krzysztof Becz

Osoba fizyczna

Społeczny Wiceprzewodniczący Rady Decyzyjnej
40. Agnieszka Bereznowska

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Zarządu
41. Iwona Śliwa

Osoba fizyczna

Społeczny Prezes Zarządu
42. Marlena Kaczmarek

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
43. Irmina Maciąg

Osoba fizyczna

Społeczny Wiceprezes Zarządu
44. Adam Bolek

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Zarządu
45. Michał Gądek

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
46. Arkadiusz Śliwa

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
47. Leszek Molga

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Stowarzyszenia
48. Urszula Kucharczyk

Osoba fizyczna

Społeczny Członek Zarządu
49. Straż dla Zwierząt w Polsce

Mateusz Janda

Społeczny Członek Stowarzyszenia
50. OSP Daltrozów

Zbysław Budyta

Społeczny Członek Stowarzyszenia
51. PPHU ,,ARMET’’

Stefan Gruszka

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
52. PPHU ,,ARMET-AS’’

Małgorzata Gruszka

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
53. PPHU ,,ROB-DOB’’

Robert Strzelczyk

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
54. Przetwórnia Owoców i Warzyw

Longin Chmielewski

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
55. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,DOMB’’                      s.c

Marek Sokołowski

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
56. PPHU ,,AGRO-POL’’

Zbigniew Nowacki

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
57. PPHU ,,KARAT’’- rolnik

Waldemar Greliak

Gospodarczy Sekretarz Rady Decyzyjnej
58. Ranczo ,,Biała Chata’’ gosp. agroturystyczne

Teresa Gutkiewicz

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
59. Stanisław Kawiński Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
60. JGKA Adam Świeczko Gospodarczy Członek rady Decyzyjnej
61. ,,Pierożek – Wyroby Domowe’’

Marcin Nowicki

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
62. Tomczyński HURT

Tomasz Tomczyński

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
63. Biuro Rachunkowe

Ryszard Kasprzyk

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia
64. 360 Travel Club

Roman Traczyk

Gospodarczy Członek Stowarzyszenia

Deklaracje o przystąpieniu do LGD „Zapilicze”

Deklaracja członkowska dla osób prawnych
Deklaracje członkowska dla osób fizycznych