Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Konsultacje dotyczące LSR na lata 2023-2027

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zapilicze” prowadzi konsultacje mające na celu przygotowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 (LSR). 

Na przestrzeni 15 lat istnienia Stowarzyszenia, dzięki naszemu wsparciu poprawiono infrastrukturę turystyczną i rekreacyjną naszego regionu m.in. powstały place zabaw, siłownie zewnętrzne, boiska. Odnowiono kapliczki, które są dziedzictwem lokalnym wielu wsi. Doposażono świetlice i kluby działających na naszym terenie organizacji pozarządowych w tym OSP i KGW. Wiele osób dokształciło się poprzez zorganizowane warsztaty oraz szkolenia, a także wzięło udział w przeprowadzonych imprezach m.in. dożynkach gminnych. Rozwinięto istniejące oraz utworzono wiele nowych działalności gospodarczych co przyczyniło się do stworzenia nowych miejsc pracy.

Chcemy zaspokoić potrzeby lokalne mieszkańców ziemi białobrzeskiej dlatego wszystkich chętnych z obszaru działania LGD, tj. gmin Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce zapraszamy do przekazywania swoich pomysłów, potrzeb i oczekiwań w odniesieniu do celów i działań realizowanych w ramach nowej LSR poprzez wypełnienie ankiety oraz fiszki projektowej. Zapraszamy do biura LGD “Zapilicze” na rozmowę, czekamy również na kontakt telefoniczny jak i przez naszego facebooka. Jeżeli ktoś chce przesłać fiszkę anonimowo również może to zrobić!

Wspólnie poprawmy jakość życia w naszym regionie!

Ankieta

Ankieta (PDF)

Karta pomysłu – fiszka projektowa (WORD)

Karta pomysłu – fiszka projektowa (PDF)

W każdej z Gmin znajdziecie Państwo mobilne punkty konsultacyjne, które działają w godzinach otwarcia Urzędów (w nich również możecie wypełnić ankiety i fiszki):

  • Promna – Urząd Gminy pokój nr 18
  • Radzanów – Urząd Gminy pokój nr 7
  • Stara Błotnica – Urząd Gminy pokój nr 6
  • Stromiec – Urząd Gminy – punkt obsługi interesanta
  • Wyśmierzyce – Urząd Miejski pokój 103 – sekretariat

Biuro LGD “Zapilicze”

ul. Plac Zygmunta Starego 9

26-800 Białobrzegi

tel. 48 613 23 59

lgdzapilicze@poczta.onet.eu

www.zapilicze.pl

Biuro czynne: poniedziałek – piątek w godzinach 7:30 – 15:30