Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Projekty inne

Lokalna Grupa Działania „Zapilicze” z przyjemnością informuje, że złożony wniosek na realizację zadania publicznego  do Zarządu Województwa Mazowieckiego  w obszarze „ Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, zadanie pn. Nasze wspólne dobro” został rozpatrzony pozytywnie a tym samym została podpisana stosowna umowa pomiędzy Zarządem Województwa Mazowieckiego a Lokalną Grupą  Działania „Zapilicze”. Na powyższe zadanie pozyskano kwotę w wysokości  6 500 zł na zakup automatycznego ekspresu do kawy oraz laptopa. Zakupiony sprzęt  będzie służył społeczności lokalnej, zwiększeniu aktywizacji i integracji społecznej podczas organizacji szkoleń warsztatów, spotkań aktywizacyjnych dotyczących możliwości pozyskiwania środków na realizację różnych przedsięwzięć dla organizacji pozarządowych.


Lokalna Grupa Działania „Zapilicze” z przyjemnością informuje, że złożony wniosek na realizację zadania publicznego  do Zarządu Województwa Mazowieckiego  w obszarze „ Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, zadanie pn. Warsztaty dla młodszych i starszych- zakup wyposażenia dla LGD „Zapilicze” narzędziem integracji społecznej” został rozpatrzony pozytywnie a tym samym została podpisana stosowna umowa pomiędzy Zarządem Województwa Mazowieckiego a Lokalną Grupą  Działania „Zapilicze”. Na powyższe zadanie pozyskano kwotę w wysokości  7 000 zł na zakup profesjonalnego urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix TM6 , Friend. Zakupiony sprzęt  będzie służył społeczności lokalnej, zwiększeniu  aktywizacji i integracji społecznej podczas organizacji warsztatów kulinarnych,  spotkań, pikników itp. Pierwszy warsztat już za nami!

Szanowni państwo!

Lokalna Grupa Działania „Zapilicze” z ogromną radością informuje o udostępnianiu  Thermomixa zakupionego w ramach projektu  pn „ Warsztaty dla młodszych i starszych – zakup wyposażenia dla LGD „Zapilicze” narzędziem integracji społecznej.

Thermomix to innowacyjne urządzenie kuchenne, które pozwoli Wam cieszyć się ogromną wygodą  i efektywnością podczas przygotowywania potraw.

W ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi postanowiliśmy udostępniać Thermomixa dla wszystkich zainteresowanych, abyście mogli doświadczyć jego licznych zalet.

Korzystanie z Thermomixa  będzie się wiązać z pewnymi zasadami i obowiązkami. Każdy  użytkownik będzie odpowiedzialny za czystość i prawidłowe użytkowanie urządzenia.

Jesteśmy przekonani, że udostępnienie Thermomixa przyczyni się do zwiększenia integracji i społeczności lokalnej  oraz współpracy między organizacjami. To również doskonała okazja, aby dzielić się przepisami i doświadczeniami kulinarnymi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące udostępniania Thermomixa w naszej organizacji prosimy o kontakt z naszym biurem.