Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Zaproszenie dla seniorów na Wieczór Kulturalny

Serdecznie zapraszamy seniorów z powiatu białobrzeskiego na niezapomniany Wieczór Kulturalny organizowany przez Lokalną Grupę Działania “Zapilicze”. Pragniemy zorganizować wyjątkowe wyjście na spektakl teatralny „Miłosna pułapka” wraz  z  poczęstunkiem.

Co? Wieczór Kulturalny dla Seniorów – spektakl teatralny „Miłosna pułapka” Gdzie? Białobrzeskie Centrum Kultury. Kiedy? 28 kwietnia 2024 r. Koszt? Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

To będzie niezwykłe wydarzenie, pełne emocji i wspaniałej atmosfery. Mamy nadzieję, że spektakl dostarczy niezapomnianych wrażeń artystycznych, a poczęstunek pozwoli na miłe spędzenie czasu
w gronie przyjaciół i sąsiadów.

Zgłoszenia bezpośrednio w biurze LGD „Zapilicze” plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi od dnia 22 kwietnia 2024 r. lub pod nr telefonu 48 613 23 59.  Ilość miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu formularz rekrutacyjny.

Nie przegapcie okazji na wspólne doświadczenie kultury i spotkanie z innymi mieszkańcami. Do zobaczenia na Wieczorze Kulturalnym!

Przedsięwzięcie  organizowane jest w  ramach naszego projektu współpracy pn. „ Wspólnie i oddolnie dla mieszkańców obszaru strategii” dofinansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalna grupa działania„

Formularz zgłoszeniowy