Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Targi Agrotravel 2016

9 kwietnia 2016 r. Lokalna Grupa Działania „Zapilicze” uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki  – AGROTRAVEL 2016 w Kielcach. Impreza ta na dobre wpisała się w nasz kalendarz wydarzeń w której bierzemy czynny udział. Targi turystyki AGROTRAVEL w Kielcach traktujemy jako szansę promowania dziedzictwa kulturowego, turystyki oraz przedsiębiorców z Naszego regionu. Stoisko nasze znajdowało się wśród Lokalnych Grup Działania z Południowego Mazowsza, udostępnionego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Przez cały dzień nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy osób, które mogły degustować wyroby mięsne przygotowane przez firmę „Helenka” z siedzibą w miejscowości Mikówka w gminie Białobrzegi.

Targi stanowią doskonałe miejsce do promowania oferty turystycznej, produktów tradycyjnych oraz dziedzictwa kulturowego z obszaru gmin należących do Naszego stowarzyszenia. Impreza ta stanowi  świetną okazję do spotkań z innymi organizacjami oraz nawiązywaniu kontaktów z Lokalnymi Grupami Działania z terenu kraju i zagranicy, wymianie doświadczeń i najważniejszych spostrzeżeń w zakresie działań podejmowanych w kierunku rozwoju turystyki wiejskiej. Dla zwiedzających targi stanowiły niezwykły kiermasz propozycji wypoczynku na wsi, a także prezentacje wyrobów regionalnych, kultury i tradycji wiejskiej.

IMG_0664

IMG_0657

IMG_0654IMG_0669

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *