Lokalna Grupa Działania „Zapilicze”

Wieczór Kulturalny

W dniu 13 czerwca 2024 r., seniorzy z powiatu białobrzeskiego mieli okazję uczestniczyć
w wyjątkowym wyjeździe do Teatru Powszechnego w Radomiu, zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania “Zapilicze” w ramach projektu współpracy pn. “Wspólnie i oddolnie dla mieszkańców obszaru strategii”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 wybraliśmy się na spektakl pt. “Pół na pół”.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od wspólnego poczęstunku w jednej z lokalnych restauracji. Przy smacznym jedzeniu i miłej atmosferze, seniorzy mieli okazję do rozmów i integracji, co dodatkowo wprowadziło wszystkich w dobry nastrój przed wyjazdem do teatru.

Po obiedzie, w doskonałych humorach, wyruszyliśmy w drogę. Podróż przebiegła w miłej atmosferze,

Po przybyciu do teatru, z niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie spektaklu. “Pół na pół” okazało się komedią pełną zaskakujących zwrotów akcji i humoru, która poruszyła zarówno serca, jak i wywołała salwy śmiechu wśród naszej grupy. Aktorzy zaprezentowali wysoki poziom gry aktorskiej, co dodatkowo spotęgowało nasze wrażenia z przedstawienia.

Dzień zakończył się z poczuciem radości i satysfakcji, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tak kulturalnym wydarzeniu.

Cieszymy się, że jako organizator dzięki projektowi “Wspólnie i oddolnie” mogliśmy wspólnie spędzić czas z seniorami, zacieśniając nasze więzi i czerpiąc radość z obcowania z kulturą.

Koordynator projektu Anna Bykowska